Меню


КИЇВ, СТАРТ У КВІТНІ

Три місяці

Програма схуденння, яка змінює тіло, харчування,
звички та сприйняття себе
Відео про програму
Христина Пеленьо
Фітнес-тренер, консультант по дієтології
та автор програми
Для схуднення треба небагато: виділити час на тренування, контролювати харчування та зрозуміти, де брати для себе мотивацію. Це довели всі мої клієнти. Я треную, складаю раціони харчування та вчу, як правильно ставити ціль. І все. Це схуднення буде назавжди.
1 / Тренування
Ранкові тренування, 3 в тиждень
Менше двох в тиждень — фізкультура, а три — активна робота тіла. Заняття ранкові, на них найкраще тренуватися, бо тіло ще не втомлене. Крім того, вони прокидають організм і задають весь робочий день.

Жироспалення та укріплення м'язів
Тренування різні: від танцювальних та силових, до стретчингу та пілатесу. Різноманітність навантаження не дасть тілу звикнути, а сильні м'язи пришвидчать процес схуднення, оскільки будуть «їсти» зайві калорії.
2 / Харчування
Суть білків, жирів і вуглеводів
Важливо не лише, скільки калорій їсте, але й співвідношення білків, жирів та вуглеводів. Гречана каша — вуглевод, проте солодощі теж вуглевод. Треба знати як вибирати правильні вуглеводи.

Аналіз харчування і меню
Коли з білками, жирами, вуглеводами норма, проте вага всерівно чомусь не йде, потрібно проаналізувати раціон: чи правильне поєднання продуктів, чи правильна порційність. Інколи достатньо поміняти їжу місцями, і схуднення не зупинити.
3 / Лекції
Чому вам декілька разів не вдавалося схуднути? Тому що про це ніхто не задумувався. Не думали, як довести це до кінця. Не думали, чому це важливо. Лекції для того, щоб схуднення було свідомим вчинком.

Двічі на тиждень, 30 хвилин після тренувань.
4 / Контроль
Хто не слідкує за вагою та об'ємами, той їх не контролює. Щотижня зважування і заміри, а щомісяця — аналіз тіла на розумних вагах Тanita.
Відгуки
Реєстрація на програму
Старт в квітні, 10 місць

890 грн/місяць
при помісячній оплаті

10% знижки при оплаті 3 місяців
2370 грн (790 грн/місяць)

Група на травень набрана. Залиште свій email, щоб першими дізнатися про наступний набір
  Місце і контакти
  вул. Героїв Дніпра 34, третій поверх
  (5 хв пішки від метро)
  +38 (050) 256-52-33
  або пишіть в соц.мережах
  Реєстрація
  Made on
  Tilda