Меню
Avocado Fitness Camp
Табір в Карпатах, який тренує healthy-звички, змінює ставлення до життя та дарує справжніх друзів
Тренування
Лекції
Корисне харчування
Гірське повітря, атмосфера та зоряне небо
Творчі майстер-класи
Підтримка та мотивація
Про табір
Інколи, щоб все змінити, потрібно бути радикальним. Викинути всі солодощі з квартири, переїхати в інше місто, попрощатися з старим оточенням, купити річний абонемент в фітнес-клуб. Радикальні зміни наповнюють нас новою енергією, а з нею вже легше рухатися далі.

Табір стане вашою маленькою радикальністю і новою енергією. Залишити нарешті все, втекти від рутинної роботи в гори, пообіцяти собі, що цього разу все вийде. Навчитися правильно харчуватися, полюбити тренування, кожного дня навчатися та розвиватися, правильно відновлюватися та обговорювати найцікавіше. До енергії додасться підтримка, мотивація, круті враження та надихаючі емоції.
Місце проведення
Ми хочемо втекти якнайдалі від цивілізації і якнайближче до природи. В простір, де можна бути собою, бути з іншими, бути разом. Ми будемо жити в тій самій Хаті-Майстерні. Це будинок посеред гір в селі Бабин, Івано-Франківської області. Нашимими єдиними сусідами будуть гуцули, а найкращими друзями — щойнозірвані ягоди.
Організатори
Христина Пеленьо
Instagram
Так, це я та людина, яка захотіла втекти від всього-всього в гори. Так, щоб побути деякий час без буденних обов'язків, проте водночас бути корисною. На кемпі я поділюся лайфхаками правильного харчування, навчу любити фітнес так, як люблю його я. Ми будем досліджувати своє тіло, обмінюватися думками про книжки, проводити весело час та насолоджуватися природою. І як бонус — худнути. Тренування і складене мною меню покажуть свою силу.
Юлія Сав'юк
Я вірю в те, що відповідальність за здійснення наших великих і маленьких мрій належить лише нам. Якщо для того, щоб відвідати фітнес-табір з моїм улюбленим тренером, потрібно його організувати, я це і зроблю :) Сподіваюся, не лише моя маленька мрія вже скоро здійсниться.
Руді
Мене беруть з вами, щоб я вдома сам не сумував. Я не проти. Я люблю авокадо і побігати. Не обіцяю, що розважатиму вас, але один раз обійняти точно зможете.
19-24
червня
10
учасників
4500
гривень
У вартість входить
- проживання у 4-х або 5-тимісному номері
- п'ятиразове харчування за складеним Христиною меню
- щоденні тренування
- лекції
- творчі майстер-класи
- стильна футболка на пам'ять
- велнес-тестування на вагах TANITA
- трансфер з Івано-Франківська
- обійми від Руді

*в ціну не входить дорога до Івано-Франківська

Проведіть 5 найкорисніших днів — зареєструйтесь

Avocado fitness camp
19-24 червня
10 учасників (залишилось 1 місце)
4500₴
Зареєструйтеся, щоб отримати деталі оплати та відповіді на всі запитання
Партнери
Ці компанії допомогли нашому табору стати ще кращим
Made on
Tilda