Меню

Про мене

Мене звати Христина. Я фітнес-тренер та консультант з дієтології.

Три роки тому зрозуміла, що процес схуднення в моїй роботі — найулюбленіший. Тоді почала його досліджувати:ув чому в середньому за життя жінка сідає 33 рази на дієту? Чому не можна з першого, це ж не важко. Чому більшість здаються на півшляху? Що керує нами, коли ми забуваємо про нашу ціль і біжимо за снікерсом?

Не поспішаючи, я знаходжу всі відповіді. Наприклад, розгадала два секретних слова схуднення: зміни та звички. Мені здається, вони можуть перевернути світ, якщо правильно ними користуватися. Більше про це пишу в своєму Інстаграмі. А тут на сайті розповідаю про події, які організовую та програми за якими працюю з схудненням і харчуванням.

Preliminaries is the first section of a book, and is usually the smallest section in terms of pages.
Як я потрапила в фітнес
5 років тому з професійного спорту я прийшла в фітнес. Почала проводити загальну гімнастику для дітей. Через місяць у мене з'явився перший клієнт — мама однієї крихітки. Вона хотіла лише дізнатися про 5 фізичких якостей тіла про які я так часто розповідала дітям, а в результаті ми схудли на 10 кг.
About Meridians
A passion for exploration and adventurous spirit are at the core of our philosophy. We offer multiple formats of tour activities and develop trips to new directions previously unseen by tourists. Join a group or contact us to develop an individual path.
Made on
Tilda